3012 TEDDY BEAR
Steiff,
Sold: SEK 600
Sold den 14 april 2014 -
8111 TEDDY BEARS
Sold: SEK 1600
Sold den 10 oktober 2011 -
3022 TEDDY BEAR
troligen Steiff, length: 50,
Sold: SEK 350
Sold den 21 februari 2011
6015 TEDDY BEAR
length: 20, troligen Steiff,
Sold: SEK 100
Sold den 24 januari 2011 -
3169 TEDDY BEARS
2 pcs, Steiff, slitage/skador.
Sold: SEK 10200
Sold den 20 december 2010 -
2020 TEDDY BEAR
Steiff, 'Teddyli', height: 13,
Sold: SEK 250
Sold den 13 december 2010
6130 TEDDY BEAR
Steiff, length: 38, 1930s, normal wear.
Sold: SEK 3000
Sold den 12 oktober 2009 -
3485 Nallebjörn
Steiff, med ljud, längd: 24 cm
Sold: SEK 1000
Sold den 20 april 2009